Witamy na stronie naszego przedszkola!
Dyżur wakacyjny - 2023

Dyżur wakacyjny lipiec 2023 r.

Dyżury wakacyjne przedszkoli są dedykowane rodzicom pracującym (obojgu pracującym)

i nie mających możliwości zapewnienia opieki dziecku w czasie wakacji

(nie korzystającym w tym czasie z żadnego rodzaju urlopu czy zasiłku opiekuńczego)

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom,
którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie plastycznym "Bajkowy Miś".

Zaproszenie

„Wychowanie bez słów, które niszczą relacje czyli jak zadbać o więcej radości we własnym domu”

24 listopada 2022 r. godz. 17.00 – Małgorzata Nawrocka

Przedszkole ZCMN, ul. Mogielnicka 15

Zapraszamy serdecznie wszystkich tych, którym zależy na budowaniu dobrych relacji  w rodzinie.

Małgorzata Nawrocka, pisarka, poetka, dziennikarka, autorka wielu książek dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na Mszę Świętą

Drodzy, Kochani Rodzice zapraszamy do UCZESTNICTWA wraz z dziećmi we Mszy Świętej, która zostanie odprawiona w niedzielę

16 października o godzinie 16.00

w kościele św. Mikołaja w Grójcu.

Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA

3 listopada odbędzie się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka dla nowo przybyłych maluchów.

Prosimy o przyprowadzenie w ten dzień wszystkich dzieci uczęszczających do grup: „Tygryski”, „Misie”.

Jest to wydarzenie wewnętrzne, w którym udział wezmą tylko dzieci i nauczyciele. Prosimy w ten dzień ubrać pociechy w strój galowy. Dziękujemy!

W uroczystości wezmą, także  starsze dzieci z innych grup.

Oczywiście relacja fotograficzna dostępna będzie dla Rodziców na naszej stronie.

Spektakl w GOK pt. "Rumcajs"

Dnia 11.10.2022 r.  godzina 8.30

Zapraszamy  Przedszkolaki z grupy "Cytrynki" i "Słoneczka"

na przedstawienie pt. "Rumcajs ", które odbedzie się w Grójeckim Ośrodku Kultury.

Koszty biletów pokryte będą ze składek przedszkolnych.

SPOTKANIE ADAPTACYJNE

Serdecznie zapraszamy wszystkie nowo przyjęte dzieci na spotkanie adaptacyjne,

które odbędzie się 30 sierpnia 2022 r.

w godzinach 9.30-11.30 (grupa leżakująca)

w godzinach 12.00-14.00 (grupa nieleżakująca) w naszym przedszkolu.

Proszę zabrać wygodny strój, kapcie i dużo uśmiechu.