Dyżur wakacyjny - 2023

Dyżur wakacyjny lipiec 2023 r.

Dyżury wakacyjne przedszkoli są dedykowane rodzicom pracującym (obojgu pracującym)

i nie mających możliwości zapewnienia opieki dziecku w czasie wakacji

(nie korzystającym w tym czasie z żadnego rodzaju urlopu czy zasiłku opiekuńczego)

1. Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny do przedszkola jest złożenie przez rodziców/ prawnych opiekunów wniosku o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny w dniach 15.05.2023 r. – 19.05.2023 r.
  2. Wniosek można pobrać ze strony internetowej  www.grojecmiasto.pl   https://bip.grojecmiasto.pl/wiadomosci/15275/wiadomosc/684881/zarzadzenie_nrwo0050802023_burmistrza_gminy_i_miasta_grojec_z_dn
  3. Wniosek należy złożyć do wybranej placówki przedszkolnej, w której dziecko będzie uczestniczyło w dyżurze wakacyjnym.
  4. Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny zawiera poniższe informacje;
  • Imię i nazwisko
  • Numery telefonów do szybkiego kontaktu z rodzicami,
  • Deklarowane godziny pobytu dziecka w przedszkolu,
  • Informacje o stanie zdrowia dziecka mogące mieć wpływ na zapewnienie prawidłowej opieki w przedszkolu (wskazania lekarskie, dieta itp.;)
  • Upoważnienie do odbierania dziecka przez osoby wyznaczone
  • Oświadczenie rodziców dot. przetwarzania danych,
  • Zaświadczenie z zakładu pracy o niekorzystaniu z urlopu wypoczynkowego  przez obojga rodziców, pod rygorem nieprzyjęcia dziecka na dyżur.
  1. Dyrektor przedszkola sporządza listę zgłoszonych dzieci do dnia 24.05.2023
  2. Nasze przedszkole może zapewnić w okresie wakacji opiekę ograniczonej liczbie dzieci – maksymalnie 125,
  3. W przypadku zbyt dużej ilości chętnych dzieci, liczy się data złożenia wniosku,
  4. Na dyżur wakacyjny może być przyjęte dziecko, którego rodzice nie zalegają z odpłatnościami w przedszkolu w roku szkolnym 2022/2023
  5. Opłaty za przedszkole (dyżur wakacyjny) należy dokonać w dniach 29-30.05.2023 r.  /w gotówce w księgowości lub na konto;

Bank PEKAO S.A.O/Grójec 88 1240 5660 1111 0000 5091 1789

Informację o wysokości należności za pobyt dziecka w Przedszkolu ZCMN można uzyskać pod numerem telefonu 48 664 07 70 lub pisząc na adres; biuro.przedszkole15@wp.pl / Brak wpłaty w danym terminie powoduje wykreślenie dziecka z listy wakacyjnej.

Bardzo proszę o przemyślane decyzje dotyczące zapisów dzieci na dyżury wakacyjne (szczególnie dotyczy to terminów),

ponieważ nie będą dokonywane zwroty za nieobecności dzieci.