Witamy po wakacjach

Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie.
Mamy nadzieje, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi.
Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.
Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo radości,
słońca oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Drodzy Rodzice/opiekunowie Prawni

DRODZY RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI

Informuję, że od 1 września 2023 r. zmianie ulega wysokość opłaty
za korzystanie przez dziecko do lat 5
ze świadczeń realizowanych przez przedszkole w czasie
wykraczającym poza czas bezpłatnego nauczania,

wychowania i opieki od 8.00 do 13.00 i wynosi 1,30 zł.

Drodzy Rodzice,

informujemy, że nasza placówka rozpoczyna zajęcia opiekuńcze w dniu 01.09.2023 r. Przedszkole bedzie czynne w godzinach 6.30-17.00

Danuta Popłońska nową dyrektor Publicznego Przedszkola prowadzonego

przez Zgromadzenie Córek Maryi Niepokalanej.

Od września 2023 r. Przedszkolem ZCMN w Grójcu pokieruje Danuta Popłońska - zastąpi na tym stanowisku Elżbietę Brandenburg, która od 2018 roku kierowała tą placówką.

Wakacje

Życzymy Państwu i Dzieciom, słonecznych i ekscytujących, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Przedszkole ZCMN

Dzień otwarty

Dzień otwarty - adaptacja dla dzieci nowoprzyjętych

Zapraszamy nowe dzieci, które zostały przyjęte na rok szkolny 2023/2024, na zajęcia otwarte, w dniu 31.08.2023 r. od godziny 10.00 do 11.30

Dzięki zabawom integracyjnym, przyszłe przedszkolaki będą miały okazję poznać swoje panie, kolegów i koleżanki.